Tarp baigiamųjų darbų komisijos narių – TPA Valdybos atstovas

“Neklaidinsiu sakydamas, jog baigiamojo darbo gynimas, tikrai ne naujiena, juk apgintas teisės bakalauras, magistras, o dar vieno teisės magistro gynimas laukia ateityje (laikykime kumščius)”, – dalindamasis nauja patirtimi teigė Saulius Tamoševičius.

✅Teisėjų padėjėjų asociacija siekia aktyvaus ir produktyvaus bendravimo su socialiniais partneriais, todėl su malonumu priėmė kvietimą ir prisijungė prie Socialinių mokslų kolegijos teisės krypties baigiamųjų darbų komisijos veiklos, kurioje socialinio partnerio statusu dalyvavo Teisėjų padėjėjų asociacijos Valdybos narys, Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjo padėjėjas, mediatorius Saulius Tamoševičius.

🗣Įvertinęs naują patirtį ir naują socialinių partnerių bendradarbiavimo kryptį, Saulius pripažino, kad šis baigiamųjų darbų gynimo komisijos posėdis, kuriame jis dalyvavo gegužės 22 d., buvo kiek kitoks – sėdėti kitoje stalo pusėje yra ne tik didžiulė garbė, bet ir dar didesnė atsakomybė.

🗣„Džiaugiuosi galėjęs atstovauti Teisėjų padėjėjų asociacijai komisijoje bei turėjęs puikią galimybę bent maža kruopelyte pasidalinti savo žiniomis bei įžvalgomis su būsimais teisės profesionalais”, – savo patirtimi dalijosi Saulius.

👏✅Teisėjų padėjėjų asociacija sveikina visus sėkmingai studijas baigusius absolventus, linki jiems profesinės sėkmės ir laukia susitikimų profesinėje veikloje, tik tuomet jau kitose rolėse – kaip susitikimų su jaunaisiais teisininkais.