Apie mus

Teisėjų padėjėjų asociacija (TPA) įsteigta 2005 m. rugsėjo 10 d. Steigiamame susirinkime. 2019 m. lapkričio 8 d. įvykusiame visuotiniame narių susirinkime buvo išrinkta naujoji TPA pirmininkė, valdybos nariai ir revizijos komisijos nariai:

VALDYBA:
TPA PIRMININKĖ:
SIMONA BAREIKYTĖ (Vilniaus apygardos administracinis teismas, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Viešosios teisės katedros doktorantė)

Simona: visada keliu klausimą kodėl ir netikiu atsitiktinumais. TPA vizija TPA nariams – tai vieta, kur teisėjo padėjėjas gali tobulėti ne tik kaip teisės profesionalas, bet ir kaip asmenybė. TPA vizija visuomenei – organizacija, aktyviai prisidedanti prie teisinio švietimo iniciatyvų ir teisinės sąmonės ugdymo.

TPA VALDYBOS NARIAI:
GABRIELĖ MONSTVILAITĖ (Vilniaus apygardos administracinis teismas)

Gabrielė: esu ne tik teisėjo padėjėja, bet ir mediatorė. Aktyviai prisidedu prie teismo veiklos organizuojant renginius, sutinkant svečius iš užsienio, o laisvalaikiu mokausi prancūzų kalbos.

GINTAUTAS KASPERAVIČIUS (Klaipėdos apylinkės teismas Klaipėdos miesto rūmai)

Gintautas: noriu prisidėti, kad TPA ir jos valdyba būtų veikianti, o TPA – gyva bendruomenė, atliepianti narių poreikius, nešanti vertę visuomenei.

SIMONA JAKAITĖ (Šiaulių apylinkės teismas Joniškio rūmai)

Simona: labai mėgstu aktyviai leisti laisvalaikį – sportuoju, vaikštau, bėgioju, važinėju dviračiu, šoku, keliauju.

JOMILĖ JUŠKAITĖ-VIZBARIENĖ (Panevėžio apylinkės teismas Panevėžio rūmai)

Jomilė: manau, kad stipri teisėjų padėjėjų bendruomenė – svarbiausia sąlyga TPA veiklos kokybei, teigiamiems pokyčiams ir stiprėjimui. Kaip sakė krepšininkas M. Jordanas, talentas padeda laimėti varžybas, o komandinis darbas – čempionatus. Tad kviečiu visus kartu stengtis išnaudoti TPA kaip platformą profesiniam tobulėjimui ir bendravimui teisėjų padėjėjams aktualiais klausimais.

IGNAS STANKEVIČIUS (Klaipėdos apygardos teismas)

Ignas: mano vizija TPA veikloje – vieninga asociacija, kuri gali sukurti vertę kiekvienam jos nariui – perspektyvūs, aktualūs mokymai, neformalus bendravimas bei tarpusavio ryšių stiprinimas. Esu tikras, kad TPA – tvirtais komandiniais ryšiais veikianti teisėjų padėjėjų bendruomenė, kuri pripažįsta ir aktyviai remia ambicingos ir šiuolaikiškos teisėjų padėjėjų bendruomenės stiprinimo idėją.

REVIZIJOS KOMISIJA:
AUŠRA MONKIENĖ (Šiaulių apygardos teismas)
ERNESTA RAKŪNAITĖ-JONAITĖ (Kauno apylinkės teismo Kauno rūmai)
DANGIRA RASIUKEVIČIENĖ (Kauno apylinkės teismo Kauno rūmai)