Tapk nariu

Kvietimas tapti TPA nariu

Nauju Teisėjų padėjėjų asociacijos nariu gali tapti kiekvienas teisėjo padėjėjas, patarėjas ir konsultantas (taip pat ir pakaitiniai) užpildęs nurodytos formos prašymą ir į asociacijos sąskaitą pervedęs 15 Eur stojamąjį įnašą, mokėjimo paskirties laukelyje nurodydamas – „už įstojimą į Teisėjų padėjėjų asociaciją“. Užpildytą, pasirašytą ir nuskenuotą nurodytos formos prašymą prašome siųsti el. paštu teisejupadejejai@gmail.com, laiško temoje nurodykite „Prašymas dėl įstojimo į TPA“.

Primename, kad TPA nariai kasmet iki kovo 1 dienos į TPA atsiskaitomąją sąskaitą moka 15 Eur dydžio nario mokestį, mokėjimo paskirties laukelyje nurodydamas – „už narystę Teisėjų padėjėjų asociacijoje“.

Išsamesnę informaciją apie TPA naujų narių stojamojo įnašo ir kasmetinio nario mokesčio dydžius, mokėjimo tvarką, terminus nustato Stojamojo įnašo ir nario mokesčio dydžio nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašas, kurį rasite svetainės skiltyje „TPA dokumentai“.

Dėmesio! Rekomenduojame nurodyti asmeninį el. pašto adresą.

Teisėjų padėjėjų asociacijos rekvizitai:

TEISĖJŲ PADĖJĖJŲ ASOCIACIJA

Buveinė: Gedimino pr. 40, LT-01501 Vilnius

Juridinio asmens kodas 300519884

Banko sąskaita LT047300010094005788

AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000

Kviečiame visų Lietuvos Respublikos teismų teisėjų padėjėjus, patarėjus bei konsultantus aktyviai reikšti savo nuomonę Jums aktualiais klausimais el. pašto adresu teisejupadejejai@gmail.com