Tapk nariu

Kvietimas tapti TPA nariu
Kviečiame visų Lietuvos Respublikos teismų teisėjų padėjėjus, patarėjus bei konsultantus aktyviai reikšti savo nuomonę Jums aktualiais klausimais, dalyvauti Teisėjų padėjėjų asociacijos veikloje ir kartu ginti mūsų profesinio susivienijimo narių teises bei interesus. Nuomonę reikšti galima el. pašto adresu teisejupadejejai@gmail.com .
Nauju Teisėjų padėjėjų asociacijos nariu gali tapti kiekvienas teisėjo padėjėjas, patarėjas ir konsultantas užpildęs nurodytos formos prašymą ir į asociacijos sąskaitą pervedęs 15 Eur stojamąjį įnašą, mokėjimo paskirties laukelyje nurodydamas – „už įstojimą į Teisėjų padėjėjų asociaciją“. Užpildytą, pasirašytą ir nuskenuotą nurodytos formos prašymą prašome siųsti el. paštu teisejupadejejai@gmail.com, laiško temoje nurodykite „Prašymas dėl įstojimo į TPA“.
Primename, kad TPA nariai kasmet iki kovo 1 dienos į TPA atsiskaitomąją sąskaitą moka 15 Eur dydžio nario mokestį, mokėjimo paskirties laukelyje nurodydamas – „už narystę Teisėjų padėjėjų asociacijoje“.
Išsamesnę informaciją apie TPA naujų narių stojamojo įnašo ir kasmetinio nario mokesčio dydžius, mokėjimo tvarką, terminus nustato Stojamojo įnašo ir nario mokesčio dydžio nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašas, kurį rasite svetaines skiltyje „TPA dokumentai“.
Teisėjų padėjėjų asociacijos rekvizitai:
TEISĖJŲ PADĖJĖJŲ ASOCIACIJA
Buveinė: Gedimino pr. 40, LT-01501 Vilnius
Juridinio asmens kodas 300519884
Banko sąskaita LT047300010094005788
AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000